1.las trezi dim ji las intreba de unds evin bebelushii
2.in timp ce face dush aj intra peste el ji ash spune: saritzii!!...spiridushii ataka...nu te mai spala k avem nevoiew de apa "
3: la 3 dim iash canta "tipul arata k o fata"
4: accidental il strig "fata" in public
5. cat timp e plecat la mall i-as face toata camera roz...toate hainele..si toate accesoriile
6. i-asi schimba samponul cu gelul de dus
7. in loc de boxeri i-asi pune chiloti tanga
8. In timp ce doarme i-asi pune un scutec ca sa para un bebelus
cam atat
9. in loc de lapte iash puen suc de portocale ji dak intreaba dc e aja galben laptele ii zik k sa pishat georg
10.asi striga FAH prin casa
11.ji acu piesa de rezistentza.....
12.lash rupe pe JUMBI
13.a ji lash injura de mama
14.sigur la JUMBI sar supara rau de tot pe mn
02.09.2008
7.5KB
Mii de fani ii adoara pe cei de la Tokio Hotel . Le scriu scrisori pline de dragoste . Viseaza sa fie impreuna cu idolii lor ! Pe multe pancarte afisate in concerte scrie Casatoreste-te cu mine sau fa-mi un copil.Exclusiv in BRAVO , Bill , Tom , Gustav si Georg povestesc despre felul in care vad ei viitorul .
BRAVO : SPUNETI-MI CINSTIT , VA PUTETI IMAGINA DE PE ACUM CA VA VETI CASATORI ?
TOM : E foarte greu de spus acum . Oricum , nu ma gandesc la asta deloc . Nu trebuie sa faci asta cu marea dragoste ?
BILL : Da , asa e .
TOM : Nu stiu exact Imi doresc sa stau cat mai mult timp cu prietena mea , dar pentru totdeauna nu sunt sigur ! Stiu ca exista persoana care s-au cunoscut la varsta de 16 ani si au ramas impreuna pana la moarte
BILL : Da , asta inseamna dragoste adevarata . Dar eu n-am gasit-o inca
GEORG : Eu va spun de la inceput ca vreau sa ma casatoresc undeva , in viitor , candva . In primul rand vreau sa spun ca mi se pare o pierdere ca un barbat sa fie limitat la o singura sotie-din moment ce nu reusesti sa cunosti o persoana decat dupa ceva vreme .Pe de alta parte e foarte cool atunci cand cunosti pe cineva care devine cu adevarat important in viata ta , acea unica persoana cu care vrei sa-ti petreci restul vietii .
TOM : Gandul ca doi oameni stau impreuna tot timpul trezeste in mine sentimente amestecate . Sa te intelegi intotdeauna bine , totul sa fie intotdeauna bine ? Ar fi frumos sa trec prin asta , dar nu mai devreme de 60 de ani ! ( rade )
GUSTAV : O casatorie inca nu-mi pot imagina .
BILL : Am sa ma insor numai daca o sa am o nunta foarte cool
BRAVO : CE VREI SA SPUI CU COOL ?
BILL : Hainele de nunta trebuie sa fie negru cu rosu ! Machiajul sa fie negru ! Nimic la voia intamplarii si nici muzica proasta !
BRAVO : SI CUM RAMANE CU COPIII ?
GEORG : Eu as vrea sa am doi . Mai intai un baiat si apoi o fata .
BILL : Nu ma pot imagina parinte .
TOM : Nici eu . Ai copii si apoi nu mai poti pleca in vacanta
BILL : Dar , Georg , nu stii niciodata cum se schimba perspectivele Si mai ales cand o sa-ti dai seama ca bebelusii saliveaza peste tot .
TOM : Da , si tipa toata ziua . Stiti filmul Super Nanny mai tineti minte cat de urat se purtau copiii cu ea
GEORG : Dar asta tine de educatie !
TOM : Daca se pune problema unui copil , cred ca ar trebui sa se nasca deja educat ! De altfel , Gerorg s-ar descurca de minune la volanul unei masini de familie .
GEORG : Prostii ! N-am sa conduc o masina de familie , niciodata ! Imi doresc o masina sport foooarte tare!(radea)
20.09.2008
37.9KB
:hi:
07.07.2009
35.2KB
Avril
13.10.2008
41.2KB
Eu.....
1.ias spune k e poponar(fara suparare.....doar il ador pe baiat nu ias putea spune asa ceva )
2.las pune sa se imbrace cu haine XXL(taman ceea ce nui place)
3.ias taia blugii la spate
4.iar imprumuta masina si ias aduce o zebra
5.ias lipi la subtzioara nijte smocuri de par
6.ias varui camera roz-bombon
7.ias inlocui boxeri cu tanga
8:L-as lega de pat,l-as dezbraca,si as practica pictura pe corpul lui
9:L-as trezi intr-o dimineata punandui manele(imi calc eu pe inima pt cateva secunde...ca nu le suport)
10:I-as colora peretii in roz cu inimioare negre
11:I-as arunca boxerii si i-as inlocui cu tanga
12:L-as inchide in baie cu tom o zi intreaga...sau mai multe ....
:rotfl: :rotfl: :hi: :rotfl:
02.09.2008
5.9KB
19.09.2008
32.1KB
bill si tom
21.09.2008
40.4KB
bg
12.09.2008
35.6KB
Tomy
13.09.2008
15.4KB
Bula in armata.
- Bula, ce este patria?
- Nu stiu.
- Esti prost. Vasile ce este patria?
- Patria este mama mea.
- Corect. Bula ce este patria?
- Patria este mam lui Vasile.
- Idiotule, patria este si mama ta, ai inteles?
- Inteles.
- Ce ai inteles?
- Ca sunt frate cu Vasile.
:rotfl:
14.10.2008
6.1KB
georg
16.09.2008
32KB
hannah montana
01.09.2008
6.3KB
am vazut pe mai multe forumuri ca cica bill are o stea la ureche uitati
03.09.2008
57.8KB
misto telefom :wink2:
12.09.2008
24.2KB
avril
03.09.2008
13.4KB
Nume: Georg Listing
Data nasterii: 31.03.1987
Zodie: Berbec
Locul nasterii: Halle(Germania)
Inaltime: 1,76
Greutate: 74 Kg
Culoarea parului: saten
Culoarea ochilor: verzi
Hobby-uri: sportul petrecerile si muzica
Piercinguri:nu are
Materie preferata: psihologia
Materiile pe care le uraste: matematica,germana
Formatia preferata: Green day, Oasis
Cantecul preferat: Don’t phunk with my heart
Idoli sau exemple: Flea(Red Hot Chilli Peppers)
1 album cumparat: Oasis - Definatly Maybe
1 concert vizat: die arzet (the physcinasn)
Isi doreste:sanatate,noroc si putere
Motto:IMPLINESTE-TI VISUL
Actorii preferati : Brad Pitt
Filmul preferat: Sex ve m?st?
Deodorantul folosit des: Axe Unlimited
Produse cosmetice folosite des: crema de la Nivea
Formatiile muzicale favorite: Oasis
Bauturi favorite: Red Bull,vodca(whatt????)
Firmele de inbracaminte/incaltamine favorite: Puma, Nike
Macarea favorita: Pizza
04.09.2008
4.8KB
th
12.09.2008
52.4KB
avril
21.09.2008
30.1KB
pai in afara te tokio hotel care sunt preferatii mei mai imi plac : paramore
linkin park, evanescence, cinema bizarre, an cafe, pink, avril lavigne, christina aguilera, rihanna, green day, simle pane, good charlotte, fall out boy si lista toooot continua :rolleyes:
a pick with paramore :nebun:
15.11.2008
64.2KB
:) :hi:
02.09.2008
26.4KB
georg
16.09.2008
5.3KB
26.09.2008
37.4KB
billu
11.11.2008
24.1KB
hannah montana
01.09.2008
4.6KB
georg
16.09.2008
2.9KB
26.09.2008
62.4KB
eu cred ca acest interviu e un fake deoarece bill nu ar vorbi niciodata despre intimitatzile lui ... nah ma rog cine stie... imi plac raspunsurile lui tom :nebun: :nebun: :rotfl: