Colectia de poze tomundbill.3xforum.ro
Total 786 poze.

InapoiInainte

 
t:frate ce cur are e georg... funny with twins kaulitzT:Frate ce cur are aia... B:Ala e Georg...
21.09.20085.5KB
incep eu :) day und so lewis. :) ce trupe si ce cantareti iti mai plac inafara de th?incep eu :) trupe:Green Day und so waiter cantareti:Rihanna,Madona,Justin Timbarlake,Mariah Chery,Leona Lewis. :)
04.09.20088.3KB
billy pozebilly
12.09.200837.4KB
e sooper tare bill pozee sooper tare bill
10.12.200838.8KB

 
b:e bine cum stau tom?
t:da da .. cum ziic tu ..
b:da ce naiba faci ?
t:ma chinui sa cant nu vezib:e bine cum stau tom? t:da da .. cum ziic tu .. b:da ce naiba faci ? t:ma chinui sa cant nu vezi . b:nu te ratiu la mine .. t:de ce ? ma distragi ma b:is sexy ma ?
21.09.20085.6KB
am si eu 2 te cheama profesoara la ai mai m-a intrebat cat face m-a intrabat cat face care in pulaAm si eu 2 bancuri Bill:tata, te cheama profesoara la scoala! tata-ce ai mai facut? Bill-pai m-a intrebat cat face 2+3 tata-asa si?... Bill-apoi m-a intrabat cat face 3+2 tata-dar care in pula mea e diferenta? Bill-pai nustiu ca asa i-am raspuns si eu.!!!!!!!!!!!!!!!! Mama,zice Georg, i-l vezi pe tipu ala?Cu nici un chip sa nu stai de vorba cu el!!! -Dar cand am stat eu de vorba cu strainii? -Niciodata, dar ala e profesoru meu de matematica.
04.09.20089.4KB
tokio hotel wallpaperstokio hotel
21.09.200832.6KB
th pozeth
21.09.200823.3KB

 
poze
26.09.20086.5KB
lafee pozelafee
02.09.20086.8KB
miley wallpapersmiley
04.10.200842.9KB
b:of..ca ce viata mai am si eu...plina de glorie si de fani si de nu am pe nimeni langa mn..niciB:of..ca ce viata mai am si eu...plina de glorie si de fani si de bucurii...si nu am pe nimeni langa mn..nici macar pe geamanul meu tomy care e tot timpul langa mine..of!viata!!!
21.09.20085.7KB

 
aveti probleme? spunetim mie si se rezolva probleme?aveti probleme? spunetim mie si se rezolva
04.09.20087.6KB
1. hi!
2. 12 ani si 9 luni
4. de groaza :nebun: 
7. nu am un actor preferat 
8. th,avril laving,501. hi! 2. alexandra 3. 12 ani si 9 luni 4. pesti 5.pizza 6.filmele de groaza :nebun: 7. nu am un actor preferat 8. rock.hip-hop,metal 9. th,Avril laving,50 cent ,cinema bizarre 10.da 11.da 12.da am 13.andrey 14.13 15.da 16.asa si asa 17.muzica,engleza 18.cf? :zzz: 19.da 20.pa si te pwp
15.11.20083.5KB
billy pozebilly
12.09.200834.2KB
gela pozegela
12.09.20085.1KB

 
cam atatea am mai pun eu alta data ok... :razz:  :razz: pozecam atatea am mai pun eu alta data ok... :razz: :razz:
03.09.200810.8KB
bravo girl: in urma cu cateva saptamani a fost day. cu siguranta ai primit o gramada de scrisori deBRAVO Girl: In urma cu cateva saptamani a fost Valentine's Day. Cu siguranta ai primit o gramada de scrisori de dragoste. Dar exista cineva careia sa-i fi trimis ceva dragut? Bill: Da - mamei mele! Flori. Si i-am sunat pe toti cei care sunt importanti pentru mine. BRAVO Girl: Cum e pentru tine cand mii de fete stau in fatza ta si iti striga "te iubesc" la concerte? Bill:E un sentiment placut! Iubirea e ceva maretz. Si propozitia asta e cea mai importanta pe care o poti spune cuiva. Eu am nevoie de ceva timp pana sa spun unei fete "Te iubesc". BRAVO Girl: Deci aceste vorbe nu si-au pierdut insemnatatea, desi le auzi atat de des? Bill: Nu. Fiecare vede lucrurile altfel. Cunosc persoane care nu au probleme in a spune repede "Te iubesc". Mie imi este mai greu. BRAVO Girl: De ce? Bill: La inceput sunt indragostit si simt ca iubesc. Dar pentru a-mi da seama ca e iubire adevarata e nevoie de ceva timp. Sunt foarte atent din acest punct de vedere. Cand spun "Te iubesc" o simt cu adevarat.. BRAVO Girl: Ce trebuie sa aiba o fata pentru a avea sansa sa fie iubita de tine? Bill: Calm si buna dispozitie. Ganz viel Gelassenheit und Spaß. Umorul ma da gata. Cand observ ca putem rade impreuna, atunci stiu: ar putea iesi ceva... BRAVO Girl: Si ce nu iti place deloc? Bill: Sa stea degeaba si sa se plictiseasca. Am nevoie de o prietena cu care sa am o relatie spontana si timpul petrecut impreuna sa fie placut. BRAVO Girl: Cum esti tu ca iubit? Bill: Cel mai important lucru pentru mine e fidelitatea. Sunt extrem de gelos. Si gelozia poate fi considerata un compliment. Asta inseamna ca-l iubesti pe celalat. Iti doresti sa fii singura persoana din viata lui si sa ai grija de ea. BRAVO Girl: Ce anume te face asa gelos? Bill: As trece cu vederea cateva flirturi din priviri, dar nu exagerat. Un sarut pe gura, unul mai mult decat prietenesc inseamna deja inselare. BRAVO Girl: Ai fost vreodata inselat? Bill: Din fericire nu. Am spus clar de la inceput: daca ai chef de o schimbare sau te indragostesti de altcineva, e ok - dar fi sincera. Spune-mi inainte! BRAVO Girl: Prietena lui Bill Kaulitz nu are voie sa fie geloasa pe atatea fane? Bill (rade): Imi inchipui ca viitoarea mea prietena va fi geloasa. Dar nu ar fi o problema. As intelege-o foarte bine. Asa sunt si eu...
21.09.200826.7KB
nu cred ca e adevarat, dar esuper interviul :limba: billnu cred ca e adevarat, dar esuper interviul :limba:
10.12.200841.7KB
poftiti in camera 483.e loc pt.toti ia stati asa fetele primele si nu va imbulziti bunicu bill epoftiti in camera 483.e loc pt.toti ia stati asa fetele primele si virginele.hai nu va imbulziti bunicu bill e aici toata saptamana.
21.09.20084.9KB

 
tokio hotel wallpaperstokio hotel
21.09.200842.1KB
mai pun unu si gata

un prieten i-l intreaba pe tom.
-ce e mai bine, sa ai o nevasta frumoasa sa siMai pun unu si gata Un prieten i-l intreaba pe Tom. -Ce e mai bine, sa ai o nevasta frumoasa sa si profite si altii de ea sau sa ai una urata si sa te bucuri numai tu de ea? TOM:Ce e mai bine sa ai un tort si sa-l imparti cu prietenii sau sa au un cacat si sa-l mananci singur? :rotfl:
04.09.200838.3KB
avril pozeavril
21.09.200835.6KB
lafee pozelafee
02.09.20083.1KB

 
poze
26.09.200855.9KB
la mare:x poze cu kaulitz twinsla mare:X
09.11.200832.1KB
masinutza lui tomy masina lui tom kaulitzmasinutza lui tomy
21.09.200850.2KB
lafee pozelafee
02.09.20087.8KB

 
avril pozeavril
03.09.200813.8KB
miley wallpapersmiley
02.10.200833.7KB
cristina pozecristina
12.09.20084.1KB
lafee pozelafee
19.09.20087.5KB

 
avril pozeAvril
13.10.200837.4KB
avril pozeavril
16.09.20084.9KB
avril pozeavril
20.09.200833.8KB
nici una :) sugestiinici una :)
02.09.200835KB

 
hannah montana poze..hannah montana
01.09.20089KB
lafee pozelafee
28.09.20086.6KB
cristina pozecristina
12.09.200849KB
:hi: poze:hi:
07.07.200928.6KB
InapoiInainte