Cum sunt fanii din alte tari?
Georg: In Amsterdam a fost super. Am sustinut un concert de club, la care au participat 2000 de olandezi care stiau textele pe dinafara. A fost absolut genial!
Gustav: Cand am ajuns la Paris, ne asteptau in fata casei de discuri, mii de fani. In Franta exista deja pagini de web dedicate Tokio Hotel, iar pe o pagina de Chat a picat reteaua. Nu ne-am asteptat la asta. Am ramas placut impresionati de cati fani avem si acolo.
Bill: In Europa, vom lansa toate melodiile in germana. Doar in Anglia si in SUA vor putea fi gasite in engleza!
Cate mesaje SMS trimiteti aproximativ pe luna?
Bill: Foarte putine! Daca trebuie sa aflu ceva, dau mai degraba un telefon scurt. Merge mult mai repede si este mult mai eficient.
Tom: SMS-urile nu le folosesc nici eu decat pentru informatii scurte sau pentru aniversari si nu trimit decat maximum 50 pe luna!
Care sunt cele mai mari frici ale voastre?
Tom: Imi este un pic frica sa zbor…
Bill: Da, si mie la fel. In special la avioanele mici care se zguduie ingro-zitor imi cade inima in pantaloni de frica. Nu prea imi place sa ma bazez pe altii. Cel mai bine ma simt cand am eu totul sub control.
Gustav: Mi-e teama sa nu imi afecteze ceva corzile vocale si sa nu mai pot canta.
Cine primeste cele mai multe scrisori?
Tom: Eu, bineinteles, nimeni nu primeste mai multe decat mine! (rade) Nuuu, Bill primeste cele mai multe scrisori. In rest, totul este destul de echilibrat, nici unul nu iese in pierdere.
Georg: Dar toata treaba asta are avantaje si dezavantaje: cand primesti mai putine scrisori, nu trebuie sa stai seara pana tarziu sa le citesti si sa raspunzi.
Chiar v-ati putea indragosti de una din fanele voastre?
Tom: Cu siguranta. De ce nu? Daca ne placem, nu conteaza daca este fana sau nu. Totul este posibil!
Georg: Flirtam cu multa placere la sesiuni de autografe sau la concerte, asa ca este foarte posibil sa ne indragostim odata de o fana.
Bill: Mie mi s-ar parea dificil, pentru ca nu stii nicodata daca fata te place doar pentru ca faci parte din Tokio Hotel sau daca este interesata cu adevarat de persoana. Dar in general mi-as putea imagina si eu acest lucru!
Va place sa calatoriti si sa dormiti in diferite hoteluri?
Tom: Da, este chiar foarte amuzant. Dar tot sa dormi acasa, in propriul tau pat, este cel mai frumos.
Bill: Cel mai important pentru noi este, sa fie totul cat mai curat. Am avut ocazia sa stam si in hoteluri mai proaste, unde am gasit in camera legume mucegaite. (continuare)Cum sunt fanii din alte tari?
Georg: In Amsterdam a fost super. Am sustinut un concert de club, la care au participat 2000 de olandezi care stiau textele pe dinafara. A fost absolut genial!
Gustav: Cand am ajuns la Paris, ne asteptau in fata casei de discuri, mii de fani. In Franta exista deja pagini de web dedicate Tokio Hotel, iar pe o pagina de Chat a picat reteaua. Nu ne-am asteptat la asta. Am ramas placut impresionati de cati fani avem si acolo.
Bill: In Europa, vom lansa toate melodiile in germana. Doar in Anglia si in SUA vor putea fi gasite in engleza!
Cate mesaje SMS trimiteti aproximativ pe luna?
Bill: Foarte putine! Daca trebuie sa aflu ceva, dau mai degraba un telefon scurt. Merge mult mai repede si este mult mai eficient.
Tom: SMS-urile nu le folosesc nici eu decat pentru informatii scurte sau pentru aniversari si nu trimit decat maximum 50 pe luna!
Care sunt cele mai mari frici ale voastre?
Tom: Imi este un pic frica sa zbor…
Bill: Da, si mie la fel. In special la avioanele mici care se zguduie ingro-zitor imi cade inima in pantaloni de frica. Nu prea imi place sa ma bazez pe altii. Cel mai bine ma simt cand am eu totul sub control.
Gustav: Mi-e teama sa nu imi afecteze ceva corzile vocale si sa nu mai pot canta.
Cine primeste cele mai multe scrisori?
Tom: Eu, bineinteles, nimeni nu primeste mai multe decat mine! (rade) Nuuu, Bill primeste cele mai multe scrisori. In rest, totul este destul de echilibrat, nici unul nu iese in pierdere.
Georg: Dar toata treaba asta are avantaje si dezavantaje: cand primesti mai putine scrisori, nu trebuie sa stai seara pana tarziu sa le citesti si sa raspunzi.
Chiar v-ati putea indragosti de una din fanele voastre?
Tom: Cu siguranta. De ce nu? Daca ne placem, nu conteaza daca este fana sau nu. Totul este posibil!
Georg: Flirtam cu multa placere la sesiuni de autografe sau la concerte, asa ca este foarte posibil sa ne indragostim odata de o fana.
Bill: Mie mi s-ar parea dificil, pentru ca nu stii nicodata daca fata te place doar pentru ca faci parte din Tokio Hotel sau daca este interesata cu adevarat de persoana. Dar in general mi-as putea imagina si eu acest lucru!
Va place sa calatoriti si sa dormiti in diferite hoteluri?
Tom: Da, este chiar foarte amuzant. Dar tot sa dormi acasa, in propriul tau pat, este cel mai frumos.
Bill: Cel mai important pentru noi este, sa fie totul cat mai curat. Am avut ocazia sa stam si in hoteluri mai proaste, unde am gasit in camera legume mucegaite.
Cum reactionati la injuraturi, atacuri si la parerile anti-fanilor?
Georg: Criticile constructive le ascultam cu placere si ne gandim apoi, daca putem face ceva sa imbunatatim lucrurile. Injuraturile le remarcam, dar nu le luam in serios.
Bill: Faptul ca nu ne place chiar toata lumea este absolut normal si este foarte okay.
A fost vreunul dintre voi vreodata cu adevarat bolnav sau ranit?
Gustav: Eu mi-am rupt odata degetul mare la volei.
Georg: Cel mai grav accident al meu s-a intamplat cand mergeam cu bicicleta mea BMX. La un moment dat, mi-a alunecat piciorul de pe pedala. Spitele mi-au intrat in gamba si am sangerat foarte tare. Saptamani intregi dupa aceea, am mers mai mult schiopatand.
Tom: Eu mi-am rupt mana deja de vreo trei ori. Cand aveam sapte ani am avut un accident mai nasol cand ma dadeam cu sania: urcam dealul, cand a trecut pe langa mine o fata cu o sanie. Nu stiu ce s-a intamplat, dar sania m-a lovit direct in cap si m-a taiat la spranceana dreapta. Aveam o rana foarte mare si au trebuit sa ma coasa.
La ce va ganditi inainte sa adormiti?
Georg: La nimic. Ma bag in pat si adorm imediat. Sunt un adevarat somnoros si de multe ori dorm chiar mai mult decat ar trebui. In timpul scolii trebuia sa trag super tare de mine ca sa nu intarzii la ore, pentru ca tot timpul dupa ce suna ceasul, eu adorm la loc.
Gustav: Mie imi ajunge si mai putin somn. Inainte sa adorm ma mai gandesc o data ce am de facut a doua zi, dar dupa aceea adorm in doi timpi si trei miscari.
Tom: Mi-ar placea sa fiu genul care se trezeste devreme, pentru ca ai parte mai mult de zi. Dar din pacate, cand avem liber, dorm de cele mai multe ori pana la ora 17.00.
Gustav, cum ii cheama pe pestii tai?
Gustav: Oh, chiar nu au nume! In acvariul meu inoata peste treizeci de pestisori, pe care nu am cum sa-i deosebesc. Cand suntem in turneu, parintii mei le dau mancare si se ocupa de ei.
Cum vi s-a parut campionatul mondial de fotbal?
Bill: Ca sa fim sinceri, fotbalul nu ne intereseaza foarte mult, dar de fiecare data cand a jucat Germania, ne-am uitat si i-am aclamat.
Georg: A fost dezamagitoare descalificarea echipei germane, dar atmosfera la campionat a fost incendiara! Chiar si la concertele noastre, erau multi fani care fluturau steagul Germaniei!
Ce titlu despre voi, v-ar placea, cel mai mult, sa gasiti intr-o revista?
Tom: “Tokio Hotel au primit intr-o seara patru premii «Echo»!“
Bill: Super tare ar fi: “Rolling Stones, formatia de deschidere pentru concertele Tokio Hotel!“
Ce alergie are Bill?
Bill: Am alergie la absolut orice piscatura de insecte. Daca ma pisca chiar si cea mai mica musculita, ma umflu foarte tare si ma apuca o mancarime groaznica. In consecinta, pentru mine, participarea la un show in jungla, ar fi exclus (rade).
Tom si Bill, ce ati face voi doi daca pentru o zi ati fi celalalt?
Bill: In primul rand mi-as taia parul si mi-as reface garderoba cu totul. Mie nu-mi prea place look-ul lui Tom…
Tom: Daca as fi in papucii lui Bill, primul lucru pe care l-as face ar fi cu siguranta sa ma dau la o fata. Atunci o sa poata spune si el intr-un final ca a facut-o si pe asta (rade).
Cum va intelegeti cu baietii de la Die Killerpilze?
Gustav: Nu ne-am intalnit cu ei decat o singura data la un eveniment. Ne-am salutat, dar asta a fost tot. Sunt toti niste baieti foarte cool cu care nu avem nici o problema, chiar daca in presa s-au mai facut afirmatii de genul acesta. Numai prostii...
Nu scoateti vechiul vostru CD, “Devilish“, pe piata?
Tom: Nu! Au fost oricum doar 50 de exemplare care circula. Dar CD-ul este ingrozitor si probabil ne-am speria toti fanii daca l-am mai scoate pe piata.
31.08.2008
35.1KB
15.11.2008
45.4KB
avril
16.09.2008
5.9KB
Avril :nebun:
13.10.2008
38KB
rucsy
12.09.2008
15.9KB
miley
02.10.2008
61.2KB
Hai k completez si yo sa nu ziceti k sunt rea
1.Buna
2.Bianca
3.13
4.Gemeni
5.pizza
6.Romanesti,Comedii si Horror
7.Multi
8.POP-ROCK
9.Madona etc.
10.Da
11.Daa
12.-
13-
14.-
15.Daa
16.Asa si asa
17.Germana
18.Was Geht's?
19.da(de la mn pt tine)
20.Bye-Bye
03.09.2008
32.4KB
Tom baiat minunat
Esti atat de talentat,
Tom cu privirea ta frumoasa,
Cu masina ta bengoasa
Aatragi mii si mii de fete
Doritoare de senzatii
Neastamparat mereu asortat...
De la care invatam scoala sa uram.
Dai acolo la chitara
Vezi sa nu faci febra musculara
Ai grija de mana ta,
Ca avem nevoie de ea. :) :D :surprised:
01.09.2008
26.3KB
billy din ceara
25.10.2008
28.5KB
masinutza lui tomy
21.09.2008
42.6KB
avril
16.09.2008
7.1KB
=)
09.11.2008
55.8KB
lafee
19.09.2008
8.3KB
telu lui bill
12.09.2008
8.3KB
lafee
28.09.2008
33.1KB
Avril
13.10.2008
25.5KB
avril
16.09.2008
37.9KB
lafee
16.09.2008
8.2KB
Best of both worlds
Oh yeah
Come on
You get the limo out front
Hottest styles, every shoe, every color
Yeah, when you're famous it can be kinda fun
It's really you but no one ever discovers
In some ways you're just like all your friends
But on stage you're a star
You get the best of both worlds
Chill it out, take it slow
Then you rock out the show
You get the best of both worlds
Mix it all together and you know that it's the best of both worlds
The best of both worlds
You go to movie premiers (is that Orlando Bloom?)
Hear your songs on the radio
Livin' two lives is a little weird
But school's cool cause nobody knows
Yeah you get to be a small town girl
But big time when you play your guitar
You get the best of both worlds
Chill it out, take it slow
Then you rock out the show
You get the best of both worlds
Mix it all together and you know that it's the best of both
You know the best of both worlds
Pictures and autographs
You get your face in all the magazines
The best part is that you get to be who ever you wanna be
(Best! Best!) Yeah, the best of both!
(Best! Best!) You got the best of both!
(Best! Best!) Come on, the best of both!
Who would of thought that a girl like me
Would double as a superstar
You get the best of both worlds
Chill it out, take it slow
Then you rock out the show
You get the best of both worlds
Mix it all together and you know that it's the best of both worlds
You get the best of both worlds
Without the shades and the hair
You can go anywhere
You get the best of both girls
Mix ďt all together
Oh, yeah
It's so much better 'cause you know you've got the best of both worlds
01.09.2008
5.5KB
masinutza lui tomy
21.09.2008
29.2KB
B: deci tatal nostru care traieste in ceruri...
T: bill!!!! ce draku faci?
B: rugaciunea nu se vede?
22.09.2008
3.8KB
:zzz: :nebun:
12.09.2008
40.1KB
avril
28.09.2008
7.8KB
=)
09.11.2008
43.4KB
la absolvirea de a8a :nebun: :nebun: :nebun:
21.12.2008
21.5KB
gustav
16.09.2008
21.7KB
lafee
02.09.2008
9.7KB
masinutza lui billy
21.09.2008
16.8KB
cate nopti au trecut de cand u ai plecat
si ma intreb dak nu cumva chiar mai uitat
am aflat ca in viata ta e altcnv
dar sa stii...te iubesc mai mult dekt as vrea
nu vreau sa plang akum
nu vreauuu sa pang,.
tristetea so alung......
iubea ink nu sa stins ..................for tom.....din melodia........ghici
01.09.2008
3.2KB
avril
03.09.2008
9.3KB
T: gustav mai incet k o s ate faci cat o balena
Gu: hei nu te lua de sunculita mea
T: nu ma iau.. dar atuncea chiar k nu o sa mai ai nici o fana ..
Gu: