Tom und Bill
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Tom und Bill | Inregistrare | Login
POZE TOM UND BILL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: lonely_32
 | Femeie 24 ani Valcea cauta Barbat 26 - 57 ani |
|
bia_th
Administrator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 445
|
|
BRAVO:care ar fi remediul numarul unu impotriva oboselii? BILL:ceva ce nu are legatura cu trupa.AS VREA SA AM PE CINEVA LANGA MINE:O PRIETENA.M-AS SIMTI MAI LINISTIT DAK N-AS MAI FI SINGUR.NU MI-E TEAMA SA SPUN CA-MI CAUT MAREA DRAGOSTE!!!!! GUSTAV:da,si mie mi-ar placea sa ma indragostesc-asa as avea pe cineva care sa imi faca masaj pe spate dupa concerte!
O scrisoare de la BILL: "AM AVUT O PRIETENA,DAR AM AJUNS PANA LA URMA IN PUNCTUL IN CARE NE ERA CLAR CA NU PUTEM CONTINUA ASA.INSA NICI UNUL DINTRE NOI NU DOREA CU ADEVARAT SA PUNA CAPAT RELATIEI.TOCMAI DE ACEEA A FOST ATAT DE GREU SA FACEM PASUL SI SA NE DESPARTIM DEFINITIV.MA SIMTEAM PUR SI SIMPLU SFASIAT PE DINAUNTRU-DESPRE ASTA E VORBA IN CANTEC.IN ORICE CAZ,AMINTELES PANA LA URMA CA UNEORI TREBUIE SA PUI CAPAT UNUI LUCRU CARE DOARE PT A PUTEA FI FERICIT MAI DEPARTE.SI K O DESPARTIRE NU E DOAR CEVA NEGATIV-POATE FI SI SANSA UNUI NOU INCEPUT.NU MA REFER ACUM LA O NOUA IUBIRE.O DESPARTIRE POATE INSEMNA SI POARTA SPRE UN CAPITOL CU TOTUL NOU DIN VIATA."
Deci se pare k a inceput chinul pt fane!!!asta e primul pas.....mai e putin pana la momentul cel mai dureros!!!este normal sa vrea si el o prietena,eu una simt k innebunesc,nici nu pot sa scriu ce simt,mor pe dinauntru,dar sunt constienta k asa tr sa se intample si k este normal sa isi doreasca si sa aiba la randul lui prietena!!!mi-e mila de ceea ce scrie in scrisoare!!!oricum isi revine el....
15.7KB
_______________________________________ ~.::tom und bill::.~

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
AnkuღBill
*...B3b3las...*
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 40
|
|
Interviul e destul de vechi .. numai zvonuri in legatura cu Bill si nici una adevarata
Dar sper sa vina curand in romania ca au de unde alege 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
lala4bill
*...B3b3las...*
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
|
|
de de ce au refuzat s nesimtiti
_______________________________________
  mi-e dor de tine de buzele tale senzuale... vreau sa te am aproape sa te strang in brate sa te sarut. sa ne imbatam cu dragostea ce ne imbratiseaza toata noaptea dimineata, sa ne trezim imbratisati si sa o luam de la capat.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Portocala fana th
~*CoOl*~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 215
|
|
asa ma gandeam si eu...dar anu viitor sar putea sa vina dak domne fereste no sa pot merge ma spanzur
_______________________________________ Love is in air
|
|
| pus acum 17 ani |
|
aly
*...B3b3las...*
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 66
|
|
pai am auzit ca Ela de la mtv a reusit sa ia un interviu baietiilor de la th si ei au zis ca o sa vina cu siguranta in romania pt ca au auzit tot de la Ela ca au multi fani la noi .
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Portocala fana th
~*CoOl*~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 215
|
|
da ma o sa va arat eu o sa postez sa vedeti
_______________________________________ Love is in air
|
|
| pus acum 17 ani |
|